Rubrik - IMAB Helsingborg

Vi erbjuder...

- Totallösning för kostnadseffektiva varuflöden för våra kunder
- Hög kompetensnivå hos personalen
- Tillhandahåller produkter med högt ställda krav på funktion och ergonomi
- Produkterna ska hålla hög kvalitet

 

PLATSCHEF

Mikael Persson

mikael.persson at imab.se

042-383 114

 

SÄLJCHEF

Marcus Malmberg

marcus.malmberg@imab.se

042-383 112

 

BUTIKSCHEF

Mikael Carlsson

mikael.carlsson@imab.se

042-490 94 15

 

ORDER/INNESÄLJ

order.helsingborg@imab.se

042-4909420

 

UTESÄLJARE

Andreas Hyllén

andreas.hyllén@imab.se

042-383 107

 

Magnus Agersten

magnus.agersten@imab.se

042-383 101

 

Jonny Lindhe

jonny.lindhe@imab.se

040-625 8514 

 

Lennart Stensson

lennart.stensson@imab.se

042-383 104 

 

Viktor Henriksson

viktor.henriksson@imab.se

042- 383 106

 

KLÄDANSVARIG

Ida Lanka

ida.lanka@imab.se

042-383 113